KONST / Litografier / Färglitografi 9065247
nr 906 5247
Färglitografi
signerad, 126/150, motivet: 24x26
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 augusti 2014
kl 20:40:39
18/8 11:26:13